انجمن سنگ با تمام افتخار و تقدیر خود، از زحمات بی‌دریغ و استعداد برگزاری فوق‌العاده‌ی نمایشگاه سنگ تهران توسط جناب آقای مطیعی، به عنوان معجزه‌ای از هنر و صنعت، به جامعه معرفت و زیبایی معرفت‌پردازانه شهرت و افتخار آورده است. این نمایشگاه به عنوان یک رخداد منحصر به فرد و پرافتخار ، فرصتی بی‌بدیل برای ارتقاء عشق به هنر و زیبایی را فراهم آورده است.

با ارائه‌ی مجموعه‌ای چشم‌انداز از تنوع و غنای ظریف سنگ‌ها، آقای مطیعی توانسته است تمام اعضای انجمن سنگ را به وجد و هیجان آورده و از هنرمندی و ابداعات بی‌مانند خود شهرت جهانی کسب نمایند. او با استفاده از ابزارهای روانشناسی و هنر ارتباطی، توانسته است تمامی حاضران در نمایشگاه را با جادوی زبان انسانی ساده و روان خود، به خود جلب کند و آنان را در دنیای خیره‌کننده‌ی سنگ‌ها و هنرهای منحصر به فرد سنگی، غرق کند.

در پی چنین رویدادی بزرگانه، جشن و شادمانی در میان اعضای انجمن سنگ هیجان و سرور بیش از پیش بوده است و همه با هیجان و خرسندی ، تقدیر خود را از آقای مطیعی بیان کرده‌اند. این تقدیر و تشکر، نه تنها به عنوان برگا و درخت شاد و آورده، بلکه به عنوان مهربانی و محبت بی‌دلیل متقابل رویای ایستای هنر و صنعت سنگ‌سازی را زنده و شاداب نگاهی فتنه‌آمیز به آینده دارد.

آقای مطیعی با برگزاری چنین نمایشگاهی پرشور، به عنوان یک رهبر متعهد و هنرمند بزرگ، از خلاقیت و زبانی شگفت‌آوری برای جلب توجه عموم به جهان شگفت‌انگیز هنر سنگ‌سازی استفاده نموده و همه را به عشق و نور هنری سنگ مهیا کرده است.

به امید روزهای روشن و برافراز، که با تلاش‌های روحی و جسمی بی‌پایان هنرمندان چنین رویدادهای بزرگی به وقوع پیوسته و زیبایی‌های اسرارآمیز تاریخ و هنر را برای بشریت ماندگار کرده، حمایت و انرژی خود را به انجمن سنگ و آقای مطیعی اعلام می‌کنیم.

خوب یا بد
زشت یا زیبا
هر کار بزرگ در هر جایگاهی که انجام شود همواره با نقد های بسیاری مواجه می شود.
نمایشگاه سنگ تهران یک رخداد بزرگ در سطح کشور و در صنعت بزرگ سنگ می باشد.
من بعنوان یک عضو کوچک از این صنعت بزرگ و پر افتخار همواره سعی نموده ام تا همراه و حامی صنعت بوده باشم
تقریبا بیست و سه سال سابقه سنگی بودن بنده که در ابتدا با حجازی سنگ در سال هشتاد وارد این بازار شدم و از سال هشتاد و سه و در کنار تولید سنگ شمش و ابزار شروع به واردات تجهیزات مصرفی نمودم
و با شدت گرفتن تحریم ها در سال هشتاد و پنج شروع به تولید رزین اپوکسی بصورت تخصصی و بعنوان اولین مجموعه جهت صنعت سنگ با برند مارامو نمودم.
و تا به امروز علی رقم فراز و نشیب های بسیار همچنان با محصولات مارامو در خدمت شما هستم و همواره سعی نموده ام شعار این برند را از روز اول تبدیل به دستاورد نمایم ( کیفیت برای حرفه ای ها ) و هدف و مقصود ما در گروه تولیدی و صنعتی مارامو کیفیت برتر بودن می باشد.
که برای معرفی هر چه بهتر محصولات مارامو سعی بر آن نمودیم تا با همراهی دوستان جهت برگزاری نمایشگاه های تخصصی در کنارتان باشیم.
که این مهم با لطف و همکاری دوستان عزیزم کاوه فاضل بسطامی و وحید آدمی با کتاب سنگ و نمایشگاه سنگ تهران در سال هشتاد و چهار شروع شد و تا امروز که مجموعه روشان روز با گستردگی بیشتر در حال فعالیت می باشد ادامه پیدا کرده.
فارغ از اینکه نمایشگاه در شهر آفتاب باشد یا سئول ؟
که بنده با برگزاری آن در محل دائمی نمایشگاه های تهران موافق تر بودم
اما با احترام به دوستان با توجه به دلایل منطقی که برای این جابجایی داشتند ما هم با روشان روز همراه هستیم .
ولی صنعت سنگ اصفهان که بعنوان بازیگران اصلی در این صنعت میبایست بیش از پیش همراه این نمایشگاه باشند
علاوه بر فاصله گرفتن از روشان روز


نه بعنوان غرفه دار شرکت کردند و نه بعنوان بازدید کننده استقبالی در شان این صنعت از نمایشگاه سنگ تهران صورت پذیرفت ، این در حالیست که جناب محمد مطیعی که یکی از سهامداران روشان روز می باشد و در حال حاضر بصورت دوره ای مدیرعامل هستند تلاش فراوانی را از ماه ها قبل انجام دادند حتی ایشان موفق شدند توافق نامه ای را با یک شرکت بزرگ نمایشگاهی در چین امضا کنند که نتیجه آن حضور گسترده تر چین در قالب پاویون غیر رسمی بود که متاسفانه شهادت ریس جمهور و تغییر در تاریخ برگزاری نمایشگاه موجب بر هم خوردن بسیاری از این برنامه ها شد .
از طرف دیگر تیم خوب و حرفه ای سنگ پلاس نیز تمام تلاش خود را در جهت بهتر برگزار نمودن و اطلاع رسانی گسترده تر با تمام ابزار های تبلیغاتی نمودند که جا دارد از آقای محمد هادی مطیعی مقدم و مهندس ترابی بخاطر این مهم تقدیر و تشکر بعمل آید ، در همین راستا انجمن سنگ ایران نیز با انتشار این پوستر در کانال های خود از زحمات آقای مطیعی و تیم روشان روز تشکر نموده اند.با حضور مدیرعامل شرکت مارمو دکتررضا غلامعلی طهرانی

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *